Przednia zabawa


Moja zabawa z okazji Halloween trwała dwa dni, dlatego relacjonuję ją z niewielkim opóźnieniem. Wczoraj usuwałam wszelkie imprezowe pozostałości i segregowałam zdjęcia z sesji zdjęciowej, które podzieliłam (do tej pory) na dziesięć postów. Myślę, że w połączeniu z innymi pomysłami, które kręcą się w mojej głowie, materiału starczy do końca roku, a to oznacza zminimalizowane ryzyko grypy z powodu robienia zdjęć na śniegu :) 
......
Niestety pomysł z pin-up girls (o którym wspominałam w poprzednim wpisie) nie udał się ani trochę, ale za to udało nam się zrobić mnóstwo zdjęć, inspirowanych książkami o erotyce fin de siècle'u oraz lat 20-stych. Myślę, że efekt jest ciekawy. Trzymajcie tylko wraz ze mną kciuki, żeby moje przyjaciółki zgodziły się na publikację zdjęć ze swoim udziałem (osobiście wolę oglądać piękne twarze, niż czarne plamy, lub pikselozę), ponieważ siła tych zdjęć tkwi właśnie w ujęciach robionych en groupe.
......
Mój ubiór składa się z bluzki w ludowe wzory (5zł), sukienki z koronkowymi wstawkami - niestety poszerza! (1.50 zł), oraz butów (5 zł) kupionych na Allegro. Kolczyki - nietoperze dostałam dwa lata temu od Włóczykija, ale dopiero teraz miały swoją premierę.

(zdjęcia: Włóczykij & ja)

Komentarze

 1. Ale fajnie wyglądasz! :)
  No i kanapki z salami -pychotka :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpierw zrobiłam kanapki z krakersów, ale wiedziałam że będzie za mało, więc dorobiłam chleb z salami, który poszedł na pierwszy rzut. Uwielbiam świeży chleb, dużo masła i coś mięsnego!

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Dzięki! Zębiska nie są jednak zbyt wygodne - nadają się tylko do zdjęć.

   Usuń
 3. Super wyglądasz, jak dama z obrazów Muchy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za inspirację. Faktycznie, jak tak popatrzyłam to fryzura jest w tym stylu :)

   Usuń
 4. świetna fryzura:) podoba mi się całość!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale masz świetne zęby!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za Wasze komentarze. Nie zawsze na wszystkie odpowiadam, jednak każdy z nich jest dla mnie bardzo ważny.
......
Ze względu na spam, komentarze do starszych wpisów są moderowane.

Popularne posty