30 grudnia 2014

Fotograficzne podsumowanie #3

http://emnilda.blogspot.com/2014/05/pieciolecie-u-emnildy.html

Na koniec roku, tradycyjnie już, zamieszczam wpis podsumowujący moją blogową aktywność w 2014 roku. Przeglądając wpisy zauważyłam, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy pojawiły się dwie nowe kategorie, które dość często przeplatają się z wpisami typowo ubraniowymi, mianowicie: emnildowy miks modowy, czyli zestawienie kilku lub kilkunastu różnych codziennych stylizacji w jednej publikacji oraz miksy z nowościami, w których to wpisach prezentuję - jak nazwa wskazuje - nowości w swojej szafie, ciekawe książki, które zasiliły moją bibliotekę, kosmetyczne odkrycia, trochę zdobytych staroci oraz inne pierdoły, którymi koniecznie chcę się z Wami podzielić, ale które nie pasują do innych postów. W tym roku ukazały się też dwie prasowe wzmianki o mojej stronie, z którymi możecie zapoznać się w zakładce Emnilda w prasie, znajdującej się na samej górze prawej kolumny bloga.
......
Zapraszam więc na zdjęciowe podsumowanie. Każde zdjęcie odsyła do konkretnego wpisu, zachęcam więc do klikania. Jak widzicie, w minionym roku treści na blogu były bardzo różnorodne. Pojawiły się wpisy o tematyce retro, relacje z podróży, kilka zdjęć z domowego zacisza, trochę typowych przebieranek i wspomniane miksy. Mam nadzieję, że w Nowym Roku wpisy będą równie urozmaicone i - co najważniejsze - uda mi się je regularnie dla Was zamieszczać.
......
Korzystając z okazji, chciałam przede wszystkim Wam, drodzy czytelnicy, powiedzieć: d z i ę k u j ę, ponieważ to właśnie Wasze zaangażowane, komentarze i ciekawość dają mi motywację do prowadzenia bloga. Niech Nowy Rok da Wam okazję do spełnienia największych marzeń!

http://emnilda.blogspot.com/2014/02/bordowy-total-look.html

http://emnilda.blogspot.com/2014/11/jesienna-wycieczka.html

http://emnilda.blogspot.com/2014/01/wspomnienia-takie-wakacyjne.html

http://emnilda.blogspot.com/2014/07/magia-orientu-zaketa-w-kolczykach.html

http://emnilda.blogspot.com/2014/02/czarno-biae-lata-dwudzieste.html

http://emnilda.blogspot.com/2014/02/bajeczne-sodkosci.html

http://emnilda.blogspot.com/2014/10/halloween-strachy-w-starym-domu.html

http://emnilda.blogspot.com/2014/07/dzien-dobry-czyli-sa-bah-al-cha-jer.html

http://emnilda.blogspot.com/2014/05/poznaniacy-do-poznania.html

http://emnilda.blogspot.com/2014/09/orientalna-biblioteczka-1.html

http://emnilda.blogspot.com/2014/12/rosyjskie-nastroje-1.html

http://emnilda.blogspot.com/2014/01/krotka-historia-mufki.html

http://emnilda.blogspot.com/2014/06/wojaze-w-starym-stylu.html

http://emnilda.blogspot.com/2014/04/wiosenna-moda-emnildy.html

9 komentarzy:

 1. kurczę, jak to fajnie jest mieć mieszkanie, które może służyć za naturalne "studio" fotograficzne! od długiego czasu szukam inspiracji, żeby chociaż jeden pokój porządnie zaaranżować

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się! U mnie jest wiecznie z tym problem i muszę mocno kombinować ze zdjęciami :P A u Emnildy - idealne miejsce na sesję, małą kostiumową imprezkę ( :D ), czy nastrojowy wieczór z książką...

   Usuń
  2. Ja, kiedy jeszcze mieszkałam z rodzicami, zaczęłam w swoim pokoju od małego kącika w starym stylu i z czasem sukcesywnie powiększałam obszar wystroju "w starym stylu". Chociaż miałam duży pokój, to jednak liczba "kącików" była ograniczona i w końcu stanęło na tym, że miałam kącik salonowego wypoczynku, który wieczorem zmieniał się w wiktoriański zakątek do spania, był kącik mini biblioteczny i kącik oranżeryjny, czyli wiklinowy fotel wśród dużej liczny roślin. Nazwy tych kącików są oczywiście umowne i bardzo "na wyrost", ale przebywając w nich, naprawdę czułam, że jest to duża staromodna przestrzeń :) Tak więc - podsumowując: zacznijcie od kącika, a reszta zrobi się z czasem sama :)

   Usuń
 2. Istny "kolorowy zawrót głowy"! Oby przyszły rok był równie ciekawy i twórczy, owocny w doznania i zdobycze! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny wpis:)))rok bardzo udany,mam nadzieję że nie tylko blogowo:))))Pozdrawiam serdecznie:)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę wszystkiego najlepszego w nowym, lepszym roku :)
  Nominowałam Cię do pewnej zabawy, zapraszam: http://cruelty-free-blog.blogspot.co.uk/2015/01/tag-czas-dla-siebie.html#comment-form

  OdpowiedzUsuń
 5. Emnildo, dziękuję Ci za kolejny (!) rok, który spędziłam w uroczym towarzystwie Twojego bloga, podziwiając coraz bardziej wysmakowane zdjęcia, inspirując się Twoimi outfitami i z wielkim zainteresowaniem śledząc Twoje wnętrzarskie poczynania. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Serdecznie pozdrawiam, Asia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za uroczy komentarz :) Mam nadzieję, że nie zabraknie mi pomysłów na wpisy w kolejnym roku :)

   Usuń

Serdecznie dziękuję za Wasze komentarze. Nie zawsze na wszystkie odpowiadam, ale każdy z nich jest dla mnie bardzo ważny :)
Jeżeli jesteś osobą, która nie ma konta w żadnym serwisie internetowym, przy dodawaniu komentarza wybierz opcję "anonimowy".
Ze względu na spam, komentarze do starszych wpisów są moderowane.